صفحه اینستاگرام ما
تماس تلفنی
ارتباط در واتساپ

قوانین سایت

شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی رستاآیکیو به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه کتاب رستاآیکیو بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

 این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروزرسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود. کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد

ممکن است در برخی موارد نام یک یا دو کتاب از پک مورد نظر و انتخابی مشتری بر حسب شرایط و موجودی فروشگاه تغییراتی داشته باشد اما محصول دریافتی مشتری همان محتوای مورد نظر را خواهد داشت.

فروشگاه اینترنتی رستاآیکیو هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی رستاآیکیو با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

فروشگاه اینترنتی رستاآیکیو به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

به دلیل نوسان قیمت چناچه تغییری در کالا ایجاد شود با شما تماس گرفته می شود

شرایط حمل و تحویل کالا: سفارش هایی که در روزهای کاری و تا قبل از ساعت 18 در سایت ثبت شوند در روز کاری بعدی برای مشتری ارسال می گردند. و سایر سفارشات در دو روز کاری بعد برای مشتریان ارسال می گردند

کدهای رهگیری مربوط به سفارشات در پیج اینستاگرام مربوط به سفارشات به صورت روزانه ثبت می گردند . 

در حال حاضر، سفارش های ارسال شده با سرویس پست سفارشی بسته به مقصد تحویل گیرنده ، بین ۳ تا ۷ روز در سراسر کشور تحویل داده می شوند این بازه زمانی در ایام عید نوروز ممکن است طولانی تر باشد.

اطلاعات تماس
تهران میرداماد خیابان مددکاران انتشارات ستایش هستی ؛ تهران، انقلاب؛ ایلام، بلوار امام علی
09375807965
آموزشگاه هوش رستا
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آموزشگاه هوش رستا می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح